Navigácia

Navigácia

  Naši úspešní športovci FUTBAL KARATE CYKLISTIKA FUTBAL 2 HOKEJ Prijímacie konanie Reakcie rodičov na šport. triedu (staršie) Prihláška Kritériá - športová trieda Reakcie žiakov z V.A Prvé skúsenosti Vyhodnotenie prijímacieho konania na šk. rok 2020/2021 BIATLON - CH BIATLON - D

  Športové triedy

  Naši úspešní športovci

  Na tejto stránke nájdete úspechy našich absolventov - úspešných športovcov, ale aj súčasných športovcov, ktorí sú žiakmi našej školy. Viac info získate po kliknutí na meno športovca.

   

                       

  Samuel Urgela                     Ester Šišková                                       Adam a Adrián Foltánovci                

                  

  Tomáš Marhula            Samuel Rajčan     Samuel Hubač            Michaela Hubačová

  Opýtali sme sa rodičov, prečo ŠTVORKA...

  rod. Dovčíková

  "Náš syn sa pred štyrmi rokmi sám rozhodol pre prestup na športovú školu. Podporovali sme ho a dnes vieme, že sme urobili správne. Do školy chodí s radosťou a šport je jednou z najdôležitejších činností  v jeho živote. Učí ho zodpovednosti, poriadku a určite ho bude sprevádzať celým životom. V škole sa zúčastňuje veľa súťaží, nie len vo futbale, ktorý hráva aj aktívne, ale aj v iných športoch. Objavuje tak svoje ďalšie možnosti. Sú tu vynikajúci pedagógovia, ktorí vytvárajú príjemnú atmosféru a odovzdávajú deťom svoje skúsenosti. Z niektorých detí možno budú profesionálni športovci, z iných lekári, učitelia, ale táto  škola, kde šport je vštepovaný takou profesionálnou a ľudskou  formou, to bude benefit, z ktorého budú ťažiť ešte veľa rokov. Som rada, že môj syn môže byť toho súčasťou  a snáď trochu prispieť aj k úspechom v reprezentovaní školy."

  rod. Obertášová

  "Našu spokojnosť so športovou triedou potvrdzuje fakt, že nášho syna vozíme každý deň 10 km do školy už 4-tý rok. Stačí mi, že tam rád chodí a má dobré výsledky... tak na vyučovaní, ako aj v športových aktivitách školy, do ktorých sa naozaj nesmierne rád zapája...

  Dúfame, že nemenej úspešný bude aj náš mladší syn, ktorý už druhý rok tiež chodí do tejto školy..."

  rod. Kabinová

  "O vašej škole sme sa dozvedeli prostredníctvom Základnej školy v Lovči, ktorú náš syn navštevoval do štvrtého ročníka. Keďže už od malička hráva futbal a má pozitívny vzťah k športu boli sme radi, že je v Žiari nad Hronom možnosť navštevovať športovú triedu. Túto možnosť sme aj využili a sme veľmi spokojní. Náš syn chodí do školy rád nielen kvôli športu, ale aj preto, že v triede majú  dobrý kolektív. V oblasti spolupráce sme nadmieru spokojní. Matejovi sa v škole aj vo futbale darí, získal už aj viaceré popredné umiestnenia nielen u nás ale aj v zahraničí. Spolupráca so všetkými je výborná, neviem si predstaviť lepšiu školu pre nášho syna."

  Dana a Marián Ofúkaný

  „Náš syn bol od mala veľmi pohyblivý a mal veľa energie. Klasická trieda mu nevyhovovala. Tak sme sa rozhodli ho preložiť do športovej triedy. Túto triedu navštevuje druhý rok a doteraz sme to neoľutovali, aj napriek tomu, že musí dochádzať z iného mesta. Je spokojný so športovou prípravou a ešte viac so svojím učiteľom pánom Štefanom Muhom, ktorý to s deťmi naozaj vie. Tak isto sme my aj náš syn veľmi spokojní s triednou pani učiteľkou a ostatnými učiteľmi. Chodí domov spokojný a teší sa do školy aj na druhý deň, hlavne keď má v rozvrhu športovú prípravu. Nesmieme zabudnúť na pani kuchárky, ktoré varia naozaj dobre a nemajú problém deťom pridať, keď sú väčší jedáci. Čo je aj náš prípad.

  Táto škola je už tretia, ktorú syn navštevuje a sú v nej tí najmilší, najochotnejší učitelia a pani riaditeľka s akými sme sa doteraz stretli.“

  rod. Hrmová

  "Podľa nášho názoru je všetko v poriadku, aj vďaka výbornej spolupráce triednej učiteľky. Sme veľmi spokojní. Veľmi sa nám páčila akcia "Deň školy a rodiny", keď rodičia spoločne varili guláš. Výbornú spoluprácu máme aj s vašim telocvikárom, pánom učiteľom Muhom. Sme radi, že naše deti dostávajú dosť príležitostí na športových podujatiach."